Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji
Data publikacji: 17.09.2021 r.
Uczestnicy webinarium dowiedzą się, jak efektywnie pracować na platformie Flipgrid podczas realizacji projektów eTwinning.
Podczas webinarium uczestnicy poznają bezpłatne, rewelacyjne narzędzie TIK, jakim jest Flipgrid, czyli platforma do współpracy i komunikowania się przy pomocy krótkich nagrań wideo. Krok po kroku przejdziemy przez proces zakładania konta, tworzenia grup i tematów. Omówimy proces nagrywania filmu i funkcje kamery.
Spotkanie poprowadzi Agnieszka Halicka, pasjonatka nowoczesnych technologii w edukacji, nauczycielka bibliotekarka w Szkole Podstawowej Integracyjnej nr 5 w Konstancinie-Jeziornie, trenerka prowadząca szkolenia dla nauczycieli. Swoim doświadczeniem dzieli się także jako administratorka Facebookowych grup: Genially – oficjalna polska grupa, Wakelet Polska oraz EduTriki nauczycieli – TIK jakiego nie znasz. Prowadzi także kanał eduTriki w serwisie YouTube oraz stronę na Facebooku: EduTriki – Agnieszka Halicka. Należy do społeczności Superbelfrzy RP. Jest Ambasadorką Genially i Wakeleta w Polsce.
Nagranie zostanie udostępnione na kanale YouTube – eTwinning Polska.
TERMIN: 28.09.2021r. godz. 18:30
CZAS TRWANIA: 60 minut
MIEJSCE: MS Teams
Aby wziąć udział w webinarium należy wypełnić formularz zgłoszeniowy.